CEFR

Jest to system stworzony pod patronatem Rady Europy, z którym ściśle połączone są Egzaminy Cambridge.

Zdany egzamin Cambridge English daje Ci honorowany na całym świecie certyfikat, potwierdzający znajomość języka angielskiego zgodny ze Skalą Poziomów Rady Europy (CEFR).

Zajęcia

Zajęcia są prowadzone przez nauczycieli anglistów w całości w języku angielskim. Szczególny nacisk kładziemy na mówienie i komunikację, ponadto uczniowie codziennie osłuchują się z językiem dzięki płytom i nagraniom mp3, co pozwala na przyswojenie prawidłowego akcentu oraz swobodę wypowiedzi.

Egzaminy

W szkole podstawowej dzieci zdają egzaminy Cambridge Young Learners na poziomach: Starters, Movers i Flyers. Uczniowie kończą dany rok szkolny testem w formie egzaminu. W starszych klasach szkoły podstawowej nasi uczniowie zdają egzaminy Cambridge na poziomie PET i FCE, a w liceum jest możliwość kontynuacji na wyższych poziomach.

Edukacja

Program edukacyjny od lat utrzymywany jest na wysokim poziomie.

Oprócz poznania gramatyki, bogatego zasobu słownictwa, oraz umiejętności literowania, dzieci są przygotowywane i z sukcesami zdają Międzynarodowe Egzaminy Cambridge.

Dla najmłodszych

Oferujemy zajęcia pełne muzyki i zabawy, pozwalające w naturalny sposób wkroczyć w świat języka obcego. Cała lekcja jest prowadzona w danym języku, co pozwala na rozumienie słów i zwrotów z kontekstu, będąc naturalnym sposobem przyswajania języka.

Konkursy i Warsztaty

W ciągu roku szkolnego organizowane są konkursy językowe: Spelling Bee, oraz konkurs Fiszkowy.
Dochodzą do tego również warsztaty, na których dzieci poznają kulturę innych krajów, oraz kolonie językowe.

Addvantage

Partner British Council w programie Addvantage.

Jako uczestnik programu Addvantage pośredniczymy w zapisywaniu kursantów na egzaminy w sesji czerwcowej ze zniżką dostępną tylko dla partnerów British Council. Addvantage jest programem partnerskim British Council dla szkół centrów językowych, uczelni wyższych I firm które każdego roku rejestrują kandydatów na egzaminy za naszym pośrednictwem.